Regulamin Ochrony danych osobowych

Poprzez przekazanie danych będących podstawą do realizacji zamówienia, Kupujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Hostowo oraz na ich przetwarzanie przez Hostowo w celu realizacji zamówienia, informowania o etapach realizacji zamówienia, a także w celu przesyłania innych informacji dotyczących Hostowo i jej oferty. Podanie przez Kupującego danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania tych danych powodować będzie niemożność złożenia zamówienia.

1. Dane osobowe Kupującego są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim dla celów innych niż realizacja zamówienia, na co Kupujący wyraża zgodę.
2. Kupujący wyraża zgodę na otrzymywanie od Hostowo korespondencji dotyczącej Hostowo poprzez:
a. pocztę elektroniczną – na adres poczty elektronicznej podany w formularzu zamówienia;
b. pocztę tradycyjną – na adres korespondencyjny podany w formularzu zamówienia lub w przypadku braku podania adresu korespondencyjnego – na adres zamieszkania podany w formularzu zamówienia;
c. krótkie wiadomości tekstowe (SMS) – na numer telefonu podany w formularzu zamówienia.
3. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.) dane klientów Hostowo są gromadzone i przetwarzane z należytą starannością w celu ochrony interesów osób, których dotyczą, w tym m.in. odpowiednio chronione przed dostępem osób nieupoważnionych.
4. Administratorem zbioru danych osobowych jest: Hostowo Piotr Kurek 05- 300 Mińsk Mazowiecki ul. Nadrzeczna 3/1a, Regon: 142643558 NIP: 821-245-03-38
5. Każdy podmiot, którego dane znajdują się w bazie danych Hostowo, ma prawo wglądu do swoich danych, do ich poprawiania oraz usuwania. Wszelkie zmiany w tym zakresie należy zgłaszać do administratora danych w formie pisemnej, lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..