Pełna specyfikacja hostingu

Poniej znajdziesz pełną specyfikację kont hostingowych

Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER

Abonament Miesięczny

*ceny netto
6 zł
Uruchom hosting
7,7 zł
Uruchom hosting
12 zł
Uruchom hosting
33 zł
Uruchom hosting

Abonament Roczny

2 miesiące gratis!
*ceny netto
55 zł
Uruchom hosting
77 zł
Uruchom hosting
120 zł
Uruchom hosting
330 zł
Uruchom hosting
CERTYFIKAT SSL

Możliwość instalacji automatycznej darmowego certyfikatu SSL

Powierzchnia dyskowa

W ramach konta hostingowego otrzymujesz na serwerze miejsce do wykorzystania na stronę WWW, skrzynki pocztowe (email), bazy danych (MySQL, PostgreSQL) oraz pliki, które możesz wgrywać i udostępniać za pomocą FTP

1GB 5GB 10GB 50GB
Transfer

Otrzymujesz pakiet transferowy przeznaczony do przesyłania danych pomiędzy Twoim kontem a siecią Internet, który możesz wykorzystać na ruch generowany przez Twoje strony WWW, pobieranie oraz przesyłanie wiadomości email, wgrywanie oraz pobieranie plików poprzez FTP. w przypadku linii Maxi jest on nielimitowany

600GB/miesiąc 1200GB/miesiąc Nielimitowany Nielimitowany
Darmowa domena .pl w pakiecie

Rejestrując konto w Hostowo.eu otrzymujesz możliwość zarejestrowania domeny .pl zupełnie za darmo przez pierwszy rok.

Intuicyjny Panel zarządzania

Panel Klienta umożliwia naszym Klientom zarządzanie usługami zakupionymi w hostowo.eu. Za pomocą jednego panelu można zarządzać wszystkimi parametrami konta, tworzyć konta pocztowe oraz ftp, dodawać domeny, instalować aplikacje internetowe z pomocą interfejsu INSTALLATRON oraz wiele innych

Liczba domen, serwisów WWW, kont e-mail i FTP Bez limitu Bez limitu Bez limitu Bez limitu
Nielimitowana liczba baz MySQL

W hostowo.eu nie ma ograniczeń co do baz danyc. ilość oraz wielkopść twoich baz danych ogranicza jedynie pojemność twojego konta

Statystyki odwiedzin

Panel zarządzania daje również możliwość przeglądania statystyk odwiedzalności dla każdej z twoich domen

Autoinstalator aplikacji

Dzięki niemu w łatwy sposób aktywujesz wszystkie popularne aplikacje takiej jak joomla, phpbb czy też wordpress

Dostępne technologie Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
PHP 5 (fastCGI 5.3.19) + ionCube v4.2.2

Najpopularniejszy język do tworzenia dynamicznych stron/serwisów WWW. Z języka PHP korzystają twórcy takich aplikacji jak: fora, systemy zarządzania treścią, sklepy internetowe. Dzięki wykorzystaniu technologii FastCGI skrypty PHP są bezpiecznie wykonywane po stronie serwera.

Możliwa zmiana wersji PHP, dostępne wersje:
5.3 (5.3.19) + ionCube v4.2.2
5.5 (5.5.32) + ionCube v5.1.1
php 7 (7.0.3)

Udostępniamy możliwośćzmiany wersji PHP poprzez odpowiedni handler i plik .htaccess Zobacz jak zmienić wersję

MYSQL 5.7

Dajemy Ci dostęp do najpopularniejszego systemu bazodanowego – MySQL. Otwierają się przed Tobą możliwości tworzenia dynamicznych serwisów WWW korzystających z baz danych, jak np. Joomla. Możesz również wykorzystać bazę danych do utworzenia dowolnego zbioru danych, do którego będziesz miał dostęp za pomocą uniwersalnego języka zapytań SQL.

PERL

Ten popularny język programowania, służący głównie do analizy plików tekstowych i tworzenia raportów, może wzbogacić funkcjonalność Twoich stron WWW. Dostępna w Directadmin® obsługa modułów PERL umożliwia instalację dodatkowych modułów oferujących zbiory funkcji, które służą do wykonywania różnych zadań za pomocą języka PERL. Ponadto, dzięki obsłudze języka PERL przez CGI, masz swobodę w wykorzystywaniu jego możliwości.

Panel administracyjny Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
DirectAdmin

Jest to funkcjonalne i intuicyjne narzędzie do zarządzania usługami dostępnymi na koncie hostingowym. DirectAdmin® to światowej klasy aplikacja administracyjna, stosują ją największe i najbardziej prestiżowe firmy hostingowe na świecie.

- wersja PL - wersja PL - wersja PL - wersja PL
Tworzenie kopii zapasowych

Kopie bezpieczeństwa pozwolą Ci archiwizować (na Twoim komputerze) kopię całego konta lub jednej z jego części, takiej jak pliki, bazy danych, konta email, przekierowania email, filtry email itd.

Zarządzanie FTP

Dostęp do konta hostingowego jest możliwy również za pomocą protokołu FTP. Używając popularnych programów i narzędzi wykorzystujących protokół FTP, możesz łączyć się z kontem i publikować strony WWW. Możesz również tworzyć własnych użytkowników FTP, przydzielać im dostęp do katalogów oraz przestrzeni na dysku służących do ładowania oraz pobierania plików z przydzielonego zasobu.

Menadżer plików

Z poziomu Panelu możesz zarządzać plikami na koncie. Takie operacje na plikach jak wgrywanie, usuwanie i modyfikacja nie będą wymagały instalacji wyspecjalizowanych programów do obsługi FTP. Dodatkowo w przypadku operacji na dużej ilości plików przyspieszą jej wykonanie, a zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na inny cel.

Zarządzanie domenami

Posiadając konto hostingowe, możesz skonfigurować je do obsługi wielu domen. Dzięki takim funkcjom jak parkowanie domen, dodawanie domen dodatkowych oraz tworzenie subdomen możesz wspaniale wykorzystać możliwości konta hostingowego do obsługi wielu serwisów WWW oraz uzyskania wymaganej funkcjonalności.

Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu
Zarządzanie bazami danych

Za pomocą panelu możesz zakładać bazy danych MySQL, tworzyć użytkowników baz danych oraz nadawać im uprawnienia. Aby umożliwić kompleksowe zarządzanie bazami danych, udostępniamy również popularne, służące do tego celu aplikacje, takie jak phpMyAdmin.

Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu
Zaplanowane zadania (CRON)

Jeżeli chciałbyś zautomatyzować wykonywanie komend lub własnych skryptów w określonym czasie, udostępniamy Ci taką możliwość za pomocą CRON. Na przykład, możesz ustawić CRON w taki sposób, aby kasował wybrane tymczasowe pliki co tydzień.

Poczta email Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
Konta pocztowe

Możesz samodzielnie, w łatwy i przyjazny sposób wykonywać szereg operacji na skrzynkach email – tworzyć nowe skrzynki, zmieniać hasła, ograniczać pojemność i usuwać niewykorzystywane skrzynki.

Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu
Przekierowania poczty

Dzięki tej funkcjonalności możesz tworzyć przekierowania email, które pozwolą na tworzenie wielu adresów email, bez konieczności zakładania osobnych skrzynek. Wszystkie wiadomości z danego adresu będą dostarczane na wspólną skrzynkę email lub przekazywane na inny adres wskazany przez Ciebie.

Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu
Automatyczne odpowiedzi

Możesz używać automatycznych odpowiedzi do wysyłania wiadomości zwrotnych do każdego, kto do Ciebie napisze. Taka funkcjonalność okaże się bezcenna podczas Twojej nieobecności, a zwłaszcza podczas oczekiwanego urlopu.

Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu
Listy adresowe

Listy adresowe służą do częstego wysyłania wiadomości do wielu osób. Teraz szybko i przyjemnie możesz wysłać wielu odbiorcom swój biuletyn oraz informować ich o istotnych wydarzeniach. Panel umożliwia uaktualnianie i konfigurację listy adresowej, w tym zarządzanie subskrypcjami oraz zwrotami.

Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu Bez Limitu
SpamAssassin – system antyspamowy

SpamAssassin to system automatycznego filtrowania poczty elektronicznej, który identyfikuje spam w oparciu o zawartość nagłówków i treści wiadomości. Możesz określić, w jaki sposób system ma traktować wiadomości oznaczone jako spam, oraz zarządzać tzw. białymi i czarnymi listami antyspamowymi.

Dostęp do poczty przez WWW

Będąc w podróży lub nie mając dostępu do własnego komputera, możesz bez instalacji dodatkowego oprogramowania odczytywać pocztę przez WWW. Wystarczy do tego dowolny komputer lub telefon z przeglądarką WWW oraz dostępem do Internetu. My zapewniamy technologię, Ty cieszysz się swobodą.

Protokół IMAP

Poczta e-mail w hostowo.eu umożliwia Ci korzystanie zarówno z tradycyjnego protokołu do odbioru poczty POP3, jak i jego następcy – nowoczesnego i wygodnego protokołu IMAP. Zachęcamy do korzystania z protokołu IMAP, który jest najnowocześniejszym protokołem pocztowym. Jego główną zaletą jest możliwość synchronizacji wszystkich folderów wiadomości, między różnymi programami pocztowymi oraz urządzeniami mobilnymi. Oznacza to, że wiadomość e-mail pobierana z serwera nie jest automatycznie z niego usuwana.

Bezpieczeństwo Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
Profesjonalne Centrum Danych

Serwery hostowo.eu zlokalizowane są w serwerowniach ATMAN w Warszawie Centrum Danych ATMAN Warszawa to ponad 4300 m2 doskonałej technologicznie powierzchni kolokacyjnej zaprojektowanej zgodnie z normami Tier III, która jest zlokalizowana w największym kampusie telekomunikacyjnym w Polsce. czytaj więcej

Monitoring przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu

Sieć komputerowa w Centrum Danych oraz serwery są monitorowane przez naszych specjalistów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługi są pod dobrą opieką, a Ty nie musisz się o to martwić.

Zasilanie awaryjne UPS + agregat prądotwórczy

Serwery posiadają trzystopniowy system zasilania, gwarantujący wysoką dostępność usług.

Kopie zapasowe

W przypadku awarii serwera i konieczności odtworzenia danych dysponujemy systemem tworzącym kopie bezpieczeństwa oraz umożliwiającym sprawne przywrócenie danych i funkcjonalności usług.

System DNS

Udostępniamy niezawodny, własny system DNS oparty na dwóch niezależnych lokalizacjach serwerów DNS w Polsce. Za pomocą Panelu Klienta możesz zarządzać rozbudowanymi funkcjami obsługi DNS, w tym edycją pojedynczych rekordów i grup rekordów DNS (umożliwiamy obsługę rekordów IPv6 – AAAA), konfigurowaniem przekierowań URL/IP oraz łatwym konfigurowaniem domen dla hostingu.

Obsługa Certyfikatów SSL

ertyfikat SSL stanowi najlepsze zabezpieczenie połączenia internetowego z Twoją stroną WWW. Ponieważ taki certyfikat jest bezpieczny (umożliwia szyfrowanie 128/256-bitowe) i zaufany (jest wystawiany przez Centrum Certyfikacyjne), umożliwia niezawodne zabezpieczenie usług. W ramach poczty email udostępniamy połączenia szyfrowane, zabezpieczone certyfikatem SSL.

tak Wymaga własnego adresu IP tak Wymaga własnego adresu IP tak Wymaga własnego adresu IP tak Wymaga własnego adresu IP
Parametry zabezpieczeń - Serwer Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
Pamięć 64MB 64MB 96MB 128MB
Jednoczesne połączenia do serwera WWW 40 40 50 60
Maksymalny czas wykonywania skryptu 30s 30s 30s 30s
Maksymalna liczba połaczeń do serwera poczty 50 50 50 50
Parametry zabezpieczeń - Poczta Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
Maksymalna liczba połaczeń do serwera poczty 50 50 50 50
Maksymalny rozmiar wiadomości 100MB 100MB 100MB 100MB
Parametry zabezpieczeń - Zadania CRON Mini GO Mini WEB Maxi NET Maxi POWER
Maksymalna liczba jednocześnie wykonywanych zadań 1 1 1 1
Maksymalny czas procesora zajęty przez zadanie 30s 30s 30s 30s
Maksymalna ilość pamięci zajętej przez zadanie 64MB 64MB 96MB 128MB

Abonament Miesięczny

*ceny netto
6 zł
Uruchom hosting
7,7 zł
Uruchom hosting
12 zł
Uruchom hosting
33 zł
Uruchom hosting

Abonament Roczny

2 miesiące gratis!
*ceny netto
55 zł
Uruchom hosting
77 zł
Uruchom hosting
120 zł
Uruchom hosting
330 zł
Uruchom hosting